«РОСАВА» ЗНОВУ ПЕРЕМОГЛА В ЗАПЕКЛІЙ БОРОТЬБІ!

Дата: 22.09.2019 15:11
Кількість переглядів: 585

Сьогодні гравці ФК «Росава» показали що таке "прагнення до перемоги".
З перших хвилин «Росава» не очікувано для всіх закинула гостям ФК «УТК» 2 м'ячі,  Панічев, вдало розвернувшись, відкрив рахунок на табло та Конюша, виконавши штрафний, його подвоїв. Гості, отямившись, почали створювати атаку за атакою, так їм вдалося не тільки вирівняти рахунок , а й вийти вперед, на кінець 1го тайму рахунок був 2:3.
У 2-му таймі, після того як Матяш зрівняв рахунок 3:3, почала відбуватися справжня «заруба». Усі створені моменти закінчувалися або поперечкою, або сейвами голкіперів, та прагнення до перемоги у «Росави» виявилося сильнішим. Встигнувши на добивання, Бовшик вивів господарів вперед -  4:3.
Та на останній додатковій хвилині арбітр призначає "не зрозумілий" пенальті у ворота «Росави».  Який пенальті -  такий і гол. Сорокін, вгадавши напрямок удару, парирував його. Фінальний свисток - 4:3,  перемога «Росави», неймовірні емоції вболівальників.