Перша осіння школа «STEM MAS. UA»

Дата: 24.09.2019 09:59

З 14 по 19 вересня у місті Запоріжжі, на острові Хортиця, проводилася перша осіння школа «STEM MAS. UA», мета якої – допомогти вчителям і учням у подальшому запровадження STEM-освіти. Школа проводилася в інноваційному форматі «Учні+Вчителі».

Для учасників школи «STEM MAS. UA» спеціально були розроблені курси та посібники із застосування методики динамічного моделювання для різних навчальних дисциплін і окремих тем:

«Методика динамічного моделювання для запровадження в STEM-освіті»;

«Астрономія з телескопом і без нього»;

«Турніри юних як один з методів навчання на засадах STEM освіти»

«Математичний хендмейд»

«Наукова фотографія»

Також проводилися тренінги для вчителів та учнів у вільній формі (конструювання літачків, фоторепортаж, журналістика), астрономічні спостереження з телескопом, пізнавальні екскурсії до історико - культурного комплексу «Запорізька Січ» та музею техніки Богуслаєва.

У заході взяли участь 10 областей України. Учні Степанецького ліцею: Степанець Каріна – 8 клас, Чупилка Вадим – 10 клас, Писаренко Олександр- 10 клас разом з вчителем фізики Степанець С.А. представляли Черкаську область.

Наші досягнення:

- Команда учнів Степанецького ліцею нагороджена Грамотою Національного центру «Мала Академія Наук України» за ІІІ місце у Фестивалі учнівських проектів.

- Степанець Каріна отримала Грамоту за активну участь у тренінгу «Дослідницькі ланцюжки» та сертифікат першого ступеню Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН – ЮНІОР ЕРУДИТ» в номінаціях «ТЕХНІК – ЮНІОР» та «АСТРОНОМ – ЮНІОР».

- Чупилка Вадим та Писаренко Олександр отримали сертифікати першого і другого ступеня Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН – ЮНІОР ЕРУДИТ» в номінаціях «ТЕХНІК – ЮНІОР» та «АСТРОНОМ – ЮНІОР».