Сьогодні - Всесвітній день посмішки

Дата: 04.10.2019 15:19

На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.

Всесвітній день посмішки або World Smile Day відзначається з 1999-го року. Це відбувається, як правило, в першу п’ятницю жовтня. Виникненню цього свята посприяв колись зовсім невідомий американський художник Харві Белл. Йому замовили виготовити яскравий і незабутній символ для їх візитною картки. Як відомо, все геніальне доволі просто і Харві запропонував їм усміхнену жовту пику, відому зараз як звичайний «смайлик».

Чим же такий корисний сміх , давайте розберемося в цьому разом!

Сміх продовжує життя. Навіть хвилинка щирого сміху змусить Тебе забути про негаразди, нудні сірі будні та розчарування.

Під час сміху працюють 80 груп м’язів. Тож якщо будеш сміятися протягом 10-15 хвилин щодня, стрункої фігури Вам не уникнути. Ще б пак, адже вони рівноцінні півгодинному тренуванню в спортзалі.

Невгамовні сміхуни рідше хворіють. Адже всі проблеми зі здоров’ям від стресів, саме від них і захищає сміх.

Сміх легко заспокоїть нерви. Щирий сміх прирівнюється до прогулянки гарним лісом.

Вічно усміхнений — вічно молодий! Сміх тонізує м’язи обличчя, забезпечує прилив крові, а тому старіння шкіри призупиняється.

Серце також хоче сміху! Веселі сангвініки порівняно з похмурими меланхоліками доживають до глибокої старості та на 40 % менше страждають захворюваннями серцево-судинної системи.

Тож, сміємося на здоров’я, даруймо гарний настрій собі й оточуючим.