ХОРОШИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 08.10.2019 17:01

7 жовтня 2019 року відсвяткував свій 85-річний ювілей Анатолій Олександрович Будилін, уродженець с. Лемешовка, Севского району, Брянської області. Анатолій Олександрович закінчив місцеву школу, та пішов до лав армії.

В 1958 році переїхав до міста Києва, одружився з Надією Климівною. Разом з дружиною вони виховали двох дітей, мають двох  внуків та одного правнука.

Анатолій Олександрович все своє життя до виходу на заслужений відпочинок, пропрацював на підприємстві ТОВ  «Буд строй», зварювальником. Після виходу на пенсію сім’я Будиліних переїхала в село Ключники Канівського району, де проживають на даний час.

Ювіляр привітно зустрів представників Степанецької ОТГ, які прийшли його привітати та щиро дякував за подарунок та приємні слова.