Новий стиль «Центру розвитку особистості «STEPHUB»

Дата: 06.11.2019 08:29

В приміщенні бібліотеки Степанецького будинку культури тривають роботи по створенню Центру розвитку особистості «STEPHUB». Розробка дизайну Центру відбувається за активної участі молоді, оскільки саме молоді люди є експертами в тому, що для них важливо, потрібно й цікаво.

Центр розвитку особистості «STEPHUB» - це оригінальний мистецький простір з окремими зонами для ігор, роботи з мультимедійними матеріалами, читанню книг та проведення майстер-класів. Особливу увагу в розробці інтер’єру Центру приділили оновленню меблів: встановлення яскравих та сучасних стелажів для книг, шаф, столів, стільців та м'яких пуфів.

Нагадаємо, проект «Центр розвитку особистості «STEPHUB» реалізується за підтримки Виконавчого комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області, компанії #Байєр,  благодійною організацією #БФ_Урожай_громаді в рамках конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».