День працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2019 07:55

Колоситься стигле жито в полі,

Дозрівають яблука в садах,

Скільки є терпіння і любові

В ваших вмілих лагідних руках,

Що дбайливо землю обробляють,

Та збирають добрий урожай,

Ми сьогодні щиро вас вітаєм,

Вам сьогодні купа привітань,

Щоб було міцним, як сталь, здоров'я,

Добрий хист, терпіння, мир і лад,

З днем сільського господарства, любі,

Для країни ви — цінніший скарб!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Від усієї душі тепло вітаємо вас із професійним святом –Днем працівника сільського господарства. Дозвольте принагідно насамперед подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров'я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім'я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!