ПОЧЕСНА ПРАЦЯ – ДОСТОЙНІ НАГОРОДИ

Дата: 20.11.2019 19:25

14 листопада в міському Будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди Дня сільського господарства.  Святковий зал був заповнений  людьми, праця яких, напряму пов’язана із сільським господарством – це працівники ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Розпочала урочистості директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форстяна. Вона  привітала працівників підприємства та всіх причетних до аграрної галузі з професійним святом, побажала міцного здоров'я, добробуту, щастя та успіхів на професійній ниві. Директор Комплексу із переробки курчат-бройлерів Сергій Гуськов долучився до цих привітань. Потім керівництво підприємства нагородило кращих робітників цінними подарунками.

Серед гостей був і сільський голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко. Він подякував керівництву ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за плідну співпрацю холдингу із Степанецькою громадою, соціальні ініціативи, колосальну допомогу у розвитку ряду проектів, пов’язаних з діяльністю закладів освіти, культури, спорту, медицини, соціального захисту, розвитку інфраструктури  на благо жителів ОТГ. З нагоди свята Олександр Іванович вручив  Ользі Форостяній чудові квіти та подарунок на згадку.