ЗУСТРІЛА ГОСТЕЙ СОНЯЧНОЮ ПОСМІШКОЮ ТА КОЛЯДКОЮ

Дата: 16.01.2020 19:45

15 січня 2020 року відзначала свій 95-й день народження корінна жителька села Степанці - Катерина Ульянівна Демченко. Хороша світла людина, яку всі люблять і поважають. За такий довгий життєвий шлях вона встигла зробити багато добра, хоча на її шляху було все: і страшні роки голодомору, і війни, і тяжких робіт на Херсонщині, куди вона разом із своїми однолітками була відправлена жорстоким фашистським режимом, а потім – не легкі післявоєнні роки, коли відбудовували зруйноване війною. Та доля подарувала Катерині Ульянівні і багато жіночого щастя: чудового чоловіка,  двох дочок і сина, чотирьох внуків та сімох правнуків, вона все своє трудове життя віддала рідній землі, бо працювала в колгоспі різноробочою, має відзнаку ветерана праці. На даний час проживає із донькою Олександрою Іванівною Мозговою, яка доглядає за мамою після того, як Івана Антоновича, ветерана та інваліда війни не стало поруч. Але життя не зламало цю мужню жінку, в свої 95 років вона зустріла представників виконавчого комітету Степанецької сільської ради зі щирою посмішкою та живим вогником в очах. Подякувала гостям за привітання та подарунок від сільського голови Олександра Яременка, а потім ще й заспівала чудову колядку . І скільки тепла і сонця було в тих словах, скільки щирості і якоїсь дитячої радості, що хочеться від усього серця побажати цій жінці міцного здоров’я, затишку, турботи і любові від рідних.