ПРО ЗДОБУТКИ І ДОСЯГНЕННЯ В 2019 РОЦІ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ЇЇ ГОЛОВА ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО ЗВІТУВАВ НА СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ 23 СІЧНЯ 2020 РОКУ.

Дата: 24.01.2020 17:22

Олександр Іванович аргументовано і наглядно (звіт транслювався на великий екран), конструктивно та по-діловому (чітко по регламенту) окреслив, як сучасний суспільно-економічний стан громади, зокрема Степанецької сільської ради та всіх її 7-ми старостинських округів, так і найближчу та стратегічну перспективу. На діаграмах було проаналізовано дохідну та витратну частину бюджетів цих старостинських округів і відповідно ті нагальні завдання, що логічні для повсякденної роботи. В Україні сьогодні продовжуються реформи - медична, освітня, адміністративна та інші, які вплинуть і на долю кожного жителя нашої громади. Вже практично узгоджено рішення, що цього року на Канівщині буде укрупнення ОТГ і до нашої, Степанецької ОТГ, будуть приєднані Таганчанська ОТГ та Межиріцька ОТГ. Це суттєво змінить і географічні межі громади і її населення.  Не забув сільський голова розповісти про досягнення в економічній галузі, про створені комунальні підприємства та їх роботу, про громадську діяльність, про співпрацю з основними підприємствами, великим аграрним бізнесом, головними наповнювачами бюджету Степанецької ОТГ. Окрема подяка також донорським організаціям, в першу чергу благодійній організації "Благодійний фонд "МХП-Громаді" та іншим за реалізовані грантові проекти. Загалом 25 сесія сільської ради VІІІ скликання розглянула та прийняла рішення по 54 питаннях: про матеріальні допомоги, про внесення змін в рішення про бюджет та про звіт про виконання бюджету за 2019 рік, про внесення змін в штатний розпис  комунального закладу «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ» та СКП «Благоустрій»,  земельні питання тощо. Детально із рішеннями сесії та звітом Олександра Яременка можна ознайомитися на офіційному сайті Степанецької громади та на сторінках «Вісника Степанецької громади».

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ