ЦЕНТР ДОВГОЛІТТЯ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Дата: 17.02.2020 08:17

14 лютого поточного року відбулася зустріч членів «Центру активного довголіття від МХП» з Ольгою Дацько – організаційним консультантом, яку запросило керівництво БО «БФ МХП громаді». Ця зустріч разюче відрізнялася від першої, ознайомчої. Цього разу прийшли вже зацікавлені в подальшому розвитку своєї початої справи люди: Лідія Стрельнік, Віра Неподобна, Надія Семенова, Галина Харченко, Раїса Добровольська, Людмила Баранцева, Галина та Володимир Загорульки, Тетяна Єшманська, Ніна Щербатюк, Микола Хоменко та інші. Хоча конкретних напрямків і цілей теж ще не було, однак з  допомогою спеціаліста, пані Ольги, члени Центру вже чітко визначились із своїми бажаннями, сформулювали напрямки діяльності за інтересами, узгодили попередній загальний план та шляхи досягнення мети, навіть обрали членів оргкомітету. Початок багатообіцяючий, тож нехай все задумане вдається.