Інтерв`ю новопризначеного тренера ФК "Росава- Наша Ряба"

Дата: 20.03.2018 16:22

Запара Віктор Михайлович - народився 06.04.1972 року. в місті Миронівка. За свою професійну кар`єру встиг пограти на високому рівні за команди: "Нива" Миронівка; "Факел"Варва; "Верес" Рівне; "Десна" Чернігів та одноіменні колективи "Ніжин" та "Красилов", саме через це його вважають авторитетним футболістом, а тепер і тренером.

Питання:

-Як і коли ви познайомилися зі Степанецьким футбольним клубом"Росава- Наша Ряба"?

Відповідь:

-Дуже давно, років 15 назад, я ще тоді очолював команду "Миронівка". Ми неодноразово зустрічалися з гравцями команди "Росава" на футбольному полі.

Питання:

-Чиєю була ініціатива запросити вас очолити ФК "Росава-Наша Ряба"?

Відповідь:

-Пропозиція поступила від діючого керівництва ФК - Яременка О.І., Чорноівана Д.В. та тренера команди Яременка С. І.

Питання:

-Як проходить ваше знайомство з командою?

Відповідь:

-Знайомимося під час роботи на полі, вже разом приймали участь у турнірі на "Кубок Білозірської ОТГ та Академії футболу "Черкаський Дніпро-Зоря"", де на першій грі мене було офіційно представлено команді. І відтак працюємо , удосконалюємося, шукаємо нові можливості у досягненні кращих результатів.

Питання:

-Ваше бачення перспектив розвитку команди.

Відповідь:

-Я і прийшов у цю команду, тому що мені сподобався план розвитку спорту та дозвілля у Степанецькій ОТГ, а зокрема колосальної підтримки голови громади нашого ФК "Росава", так як він має пряме відношення до команди, тому що і сам бере участь у змаганнях за честь села.

Питання:

-Які завдання ставить перед собою команда на сезон 2018 року?

Відповідь:

-Вигравати у всіх змаганнях, здійснити задум команди - попасти у п`ятірку кращих в Черкаській області. Своєю професіональною грою задовольняти смаки наших вболівальників.

Питання:

-Назвіть всі плюси і мінуси команди, які ви побачили на даний момент.

Відповідь:

-Приємно вразило те, що до складу команди входять вихованці села Степанці, а це слугує дуже великим плюсом для культурного, здорового розвитку дітей та молоді в нашій громаді. Мінусів, як таких, я поки що не бачу, та, думаю, що їх мабуть, і немає в команді, одне погано - погодні умови заважають повноцінному тренуванню команди, але, думаю, що це не стане на заваді нашим успіхам і здобуткам.

Питання:

-Що ви побажаєте своїм гравцям на майбутній сезон?

Відповідь:

-Перемог, перемог і ще раз - перемог. А насамперед - богатирського здоров`я, як найменше травм,успіхів у спортивних досягненнях. А головне - єдності команди і в думках, і в ділах, і в змаганнях. Бажаю, щоб наша команда була найкращою.

Побажаємо нашому новому тренеру команди ФК "Росава-Наша Ряба" успіхів у роботі, високих досягнень та , як найбільше блискучих перемог на теренах Черкаської області.