Насичені будні та свята Мартинівського НВК

Дата: 15.02.2018 16:28

Місяць лютий дуже багатий на визначні дати. В Мартинівській школі пильно стежать за всіми подіями і святами і відповідно реагують на всі події. Нещодавно  учні разом з вчителями провели ряд заходів.

День святого Валентина.

14 лютого учні НВК вітали один одного з Днем Святого Валентина. Протягом дня у школі працювала таємна пошта і діти мали змогу привітати один одного чарівними листівками.

Правильний вибір професії

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.

Профорієнтація є одним із видів допомоги дітям в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання учням практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху.

14 лютого до школи завітала провідний фахівець з профорієнтації Канівського міськрайонного центру зайнятості Тулумбасова Лариса Миколаївна та провела анкетування серед учнів 8 класу «Правильний вибір професії».

Свято Масляна

Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Древні слов'яни відзначали "проводи зими" та початок весни і весняного землеробства. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило - млинець.

Цього року святкується Масляна з 12 по 18 лютого. Не залишилась осторонь і наша школа.

Для учнів 1 - 4 класів було організовано та проведено свято, під час якого учні пригощались млинцями, танцювали, приймали участь в різноманітних конкурсах.

А кульмінацією свята стало традиційне спалювання опудала Масляної.