3 грудня Міжнародний день інвалідів

Дата: 01.12.2017 19:11

Третього грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів, людей, на чию долю випали нелегкі випробування.

У нашій країні День інвалідів-дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм громадянам, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею людей. Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

Сьогодні у нашому суспільстві, поряд з нами проживає багато людей, які потребують до себе особливого ставлення. Вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному, політичному, економічному та культурному житті. Пам`ятаймо про те, що серед нас є ті, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно. Я схиляюся перед вашою мужністю і самовладанням. Приклад несхильної волі надихає багатьох на боротьбу за своє майбутнє, за право жити повно, насичено і відчувати себе невід`ємною істотною частиною цього світу.

Дякую всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні. Бажаю вам міцності духу, оптимізму, здоров`я, миру, а всім нам - побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.

З повагою голова Степанецької ОТГ О.І.Яременко