Таланти громади звітують

Дата: 21.03.2018 19:21
Кількість переглядів: 112

Кожного року в районному будинку культури міста Канів проходять звіти художньої самодіяльності сільських клубів та будинків культури. Цей рік теж не став виключенням. У лютому місяці цього року стартував фестиваль народної творчості "Таланти твої, Канівщино", до участі в якому були запрошені колективи сільських будинків культури із сіл Степанецької ОТГ. Пісні, танці, гумор, поезія - це той стержень, навкруги якого об`єднались талановиті люди. Гордість нашої громади відстоювали такі села :

Степанці - будинок культури,

Павлівка - сільський клуб,

Малий Ржавець - сільський клуб,

Попівка - сільський клуб,

Степанці - сільський клуб Слободи.

Також до уваги жюрі та гостей фестивалю була представлена виставка народної творчості - художні картини, вишиванки, ляльки-мотанки, різні оберіги.

Артисти нашої громади звітували протягом двох днів: 17.03-18.03.поточного року. Учасники фестивалю подарували глядачам велике задоволення своїми виступами, тому що до всього прикладали частинку свого серця, кожен номер виконувався з душею та творчою наснагою. А тепер всі в очікуванні компетентного оцінювання з боку жюрі, та розприділення призових місць. Тож наші артисти чекають з нетерпінням та надією вибороти першість.