Висловлення пошани людям з обмеженими можливостями в Мартинівці

Дата: 01.12.2017 19:33

Проведення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

За традицією в. о. старости Мартинівського старостинського округу Бусля А.В. приділила увагу та висловила пошану людям з обмеженими можливостями. Вручила їм подарунки та побажала теплих стосунків із близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Щоб справдилися усі добрі бажання, мрії та задуми!