Проблему водозабезпечення населення в с. Дарівка - вирішено.

Дата: 21.12.2017 20:26

Питання водозабезпечення жителів с. Дарівка в Мартинівському старостинському окрузі актуальне вже не перший рік. Проблема, яка дійсно хвилювала місцевих жителів – це відсутність води в криницях. Люди розуміли, що власними зусиллями вони не змогли б побудувати свердловину, якою б могли всі користуватися, адже це дорого вартісний проект.

За неодноразовими зверненнями громадян питання водо забезпечення населення спільними зусиллями було вирішено позитивно.

У 2016 році за сприянням ПАТ «Миронівський хлібопродукт» було придбано обладнання для свердловини, а саме: ручний насос та труби.

У 2017 році за підтримки сільського депутатапо с. Дарівка Крикун Олени Григорівни були проведені роботи по бурінню свердловини.

За сприянням директора споживчого товариства «Любисток» Буслі Юрія Вікторовича та його безпосередньої участі було придбано матеріали для її благоустрою та проведені пуско – налагоджувальні роботи свердловини.

Не залишилися осторонь і місцеві жителі, які теж прийняли активну участь у будівництві свердловини.

Користуватися водою тепер може кожний пересічний громадянин у будь – який час.