"Зроби ліс чистішим"

17 листопада у с.Степанці по вулиці Лісна відбулась акція "Зроби ліс чистішим". До цього заходу була залучена машина по вивезенню сміття з комунального підприємства "Благоустрій" та екскаватор з ДП "Канівське лісове господарство".

Попередньо, виконкомом сільської ради було оголошено і винесене прохання взяти в цьому активну участь жителям, які проживають по цій вулиці. Люди, звичайно, відгукнулись і допомогли своїми силами визбирати сміття в лісі.

На жаль, на допомогу прийшло не так багато мешканців, як цього хотілося б. Але, є надія, що це починання дасть свої плоди і ця традиція матиме тривале продовження. Дуже хотілося б, щоб проблема забруднення нашої природи не залишала байдужими усіх жителів нашої громади, адже ми тут живемо,тут народжуються і виростають наші діти, тут наше коріння, наша історія. Тож, потрібно сьогодні подбати про те, що ми залишимо завтра нашим нащадкам.

Висловлюємо подяку за участь у прибиранні лісу найактивнішим та небайдужим людям, які не залишились осторонь цієї проблеми.

Вважається дуже правильною думкою, що "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять..."