Поети не помирають

Дата: 05.02.2018 21:38

Володимир Висоцький 25 січня відзначив би свій ювілейний 80-й День народження. Актор, поет і автор-виконавець помер у віці 42 років. За своє життя він встиг зіграти десятки ролей у театрі і кіно, написати більше двохсот віршів і шестисот пісень.

Учні Степанецької школи підготували тематичний урок, присвячений 80 річниці з дня народження Володимира Висоцького "Спасибо,что жывой".

Це вже стало щорічною традицією - відзначати День народження цього талановитого поета-виконавця такими заходами. Адже творчість таких людей не вмирає разом з ними, вона живе в пам`яті, в серцях, у віршах і піснях.

На них виростають цілі покоління, передаючи цю безцінну спадщину своїм нащадкам.

Дітям було дуже цікаво дізнатися деякі сторінки з біографії поета, вони з такими щирими почуттями декламували його вірші, проникаючись кожним поетичним словом. Звучали і, всім відомі пісні Володимира, які знає майже кожен.

Цей чудовий, творчий урок підготувала учитель зарубіжної літератури Колошмай Наталка Миколаївна, яка також є великою прихильницею таланту Володимира Висоцького.