У СТЕПАНЕЦЬКОМУ ВІДБУЛОСЯ ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО ОБЖИНОК

Дата: 14.08.2017 23:29

На святкових урочистостях, що відбувалися минулими вихідними у Степанецькому з нагоди обжинок, нагородили переможців цьогорічних жнив та відзначили найкращих працівників фермерських господарств.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Традиційні декоративні снопи вручили делегаціям із Степанецького на чолі з керівником господарства Миколою Бабичем, Павлівки (керівник – Валентина Балинська), Яблунева (керівник – Юрій Видай), Степанець (керівник – Іван Кульша та Андрій Мікулін), Беркозівки (керівник – Володимир Топалов), Курилівки (керівник – Микола Пустовий), Мартинівки (керівник – Ігор Коваль), Ліплявого (керівник – Іван Слюсар).

З привітальним словом до присутніх звернулися голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, депутат Черкаської обласної ради Віктор Полозов, депутат Степанецької сільської ради Микола Бабич, а також представники «Аграрної партії» із районів Черкаської області.

Наприкінці свята та концертної програми юнаки в українських костюмах символічно засіяли поле для урожаю 2018-го року, після чого всіх присутніх почастували короваями, спеченими із цьогорічного борошна.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що скуштувати коровай із борошна нового урожаю запрошують на святі обжинок, яке відбудеться у Степанецькому.