У переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 01.12.2017 23:55
Кількість переглядів: 156

На території Степанецької ОТГ розташоване стаціонарне відділення Канівського територіального центру по догляду за людьми похилого віку та інвалідами.

Тому у переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю, підопічних цього закладу не обділили увагою і привітаннями. Їх вітали теплими словами - директор терцентру Дурицький М.А та його помічники Дорошенко В. Г., Таірова С. С, заступник Степанецького сільського голови Мітакі Ю.В., директор ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Форостяна О. М., яка подарувала теплі жилети для всіх жителів будинку пристарілих, щоб вони зігрівались ними довгими зимовими вечорами. А щоб трішки підсолодити їхні будні, цим людям були вручені солодощі, в які вкладено тепло і турбота їхніх опікунів.

Працівники культури теж не стояли осторонь і організували для цих людей гарний концерт, подарували чудовий, святковий настрій, залишили на згадку свої пісні, гумор та частинку свого тепла.Співали та грали для наших підопічних інструментально-вокальний ансамбль "Здоровенькі були" та ансамбль "Роси" Степанецького БК , директор Степанецького сільського клубу Вергелес М.А.

А ще свої привітання подарували діти Степанецької школи.