Новини Степанецької Громади

91 рік – а душа юнака.

19 червня прекрасного літнього дня народився хороший чоловік із світлою, чуттєвою душею – Микола Іванович Акулінін, який має за плечима вагомий багаж життєвого досвіду та людської мудрості.  Сьогодні він святкує свій День Народження вже 91-й раз. На обличчі – усмішка, в очах -  юнацький вогонь, а в душі – весна. Мов хлопчисько, цілісінький день в очікувані гостей і якогось дива, мов у дитинстві. І його чекання не було даремним. Поздоровити іменинника приїхала Наталія Миколаївна Вовчинська, секретар сільської ради, яка і організувала для Миколи Івановича сюрприз – за власні кошти надрукувала його вірші , які він пише дуже давно, у відомому журналі і ,з нагоди такого свята, презентувала імениннику примірник із чудовими творами. Також Наталія Миколаївна не забула і про солодкий подарунок, адже вони із Миколою Івановичем давні друзі, і хто, як не вона знає, що він ще той ласун, тож привезла в подарунок пиріг, який спекла власними руками та коробку цукерочок із чорного шоколаду, адже він їх  просто обожнює.

09:16 20.06.2018