Новини Степанецької Громади

ВИЇЗДНА СТОМАТОЛОГІЧНА АМБУЛАТОРІЯ В МАРТИНІВЦІ

Хвороби зубів притаманні всім. Для сільського населення стоматологічне лікування в наш час — це велика проблема. Доїхати до райцентру, записатися на прийом до лікаря, не один раз його відвідати, далеко не просто. Про витрати на лікування, тим більше в приватних медичних закладах, навіть говорити не доводиться: для багатьох громадян вони просто неможливі. Виправити ситуацію вирішив комунальний заклад «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка» Черкаської обласної ради, який очолює залужений лікар України, Іван Олексійович Коваленко. Медики обласної стоматологічної поліклініки розпочали виїзди у сільські території з лікарями, медсестрами, повним комплектом обладнання та ліків — для надання безкоштовної стоматологічної допомоги місцевим жителям.

15:08 04.06.2018

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК УРОЧИСТО ВІДКРИТО

1 червня до  Дня захисту дітей при сприянні та фінансуванні ПрАТ «Миронівської птахофабрики»,  у селі Степанцях відкрито новий дитячий майданчик,

12:11 04.06.2018