Новини Степанецької Громади

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРКУ

3 січня цього року відсвяткувала свій день народження Раїса Іванівна Лапура, жителька села Степанці. Проста сільська жінка, з добрим серцем та натрудженими руками. З приємним подивом в очах зустріла гостей, які завітали до ювілярки від імені сільського голови Олександра Яременка та виконавчого комітету привітати її із таким святом. Юлія Мітакі – заступник сільського голови та Петро Добровольський – начальник відділу ЖКГ подарували іменинниці безліч щирих побажань, гарні квіти та залишили на згадку теплий подарунок, а головне – запалили в очах  ювілярки вогник радості від того, що її згадали та провідали представники Степанецької ОТГ.

06:49 05.01.2019

ЩЕ ОДИН ТРАКТОР ДО НОВОГО РОКУ

Для забезпечення потреб громади та покращення якості надання комунальних послуг населенню, в останні дні 2018 року Степанецька об’єднана територіальна громада придбала новий трактор МТЗ 1221.2 «БЕЛАРУС» за інфраструктурні кошти, виділені державою для розвитку громади.

16:39 03.01.2019