Новини Степанецької Громади

Наші легочемпіони

Понад три сотні юних конструкторів зібрав Черкаський регіональний фестиваль із робототехніки. Він відбувся на минулих вихідних на базі гімназії № 9 ім.О.М.Луценка.

21:15 19.02.2018

Спартакіада в Таганчі

Суботній ранок 18 лютого видався напрочуд насиченим та напруженим, але дуже цікавим. Багато кому з нашої молоді не вдалося поніжитися під теплою ковдрою у вихідний день, але вони компенсували цей недолік позитивними емоціями.

15:32 19.02.2018

Вклонись сивинам матері святим

15 лютого 2018 року в. о. старости Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади разом з односельчанами вшанували пам’ять загиблого молодшого сержанта, воїна, який виконував свій інтернаціональний обов’язок в Демократичній республіці Афганістан – Тертичного Миколи Григоровича та відвідали його матір Тертичну Віру Яківну.

06:54 16.02.2018

Насичені будні та свята Мартинівського НВК

Місяць лютий дуже багатий на визначні дати. В Мартинівській школі пильно стежать за всіми подіями і святами і відповідно реагують на всі події. Нещодавно  учні разом з вчителями провели ряд заходів.

16:28 15.02.2018