Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Новини Степанецької Громади

ШКОЛЯРКА ЗІ СТЕПАНЕЦЬ ВИПУСТИЛА ПЕРШИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ, З ІДЕЄЮ ЯКОЇ ПЕРЕМОГЛА В ПРОЕКТІ «МАЙСТЕРНЯ СІЛЬСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

Дата створення: 00:33 22.06.2017

Школярка зі Степанець Олена Доценко, котра стала однією з учасниць проекту «Майстерня сільських ініціатив», видала перший номер власної газети.  

УЧНЯМ СТЕПАНЕЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ДНЗ «КАНІВСЬКЕ ВПУ» ОРГАНІЗУВАЛИ ЕКСКУРСІЮ НА ПРОВІДНІ С/Г ПІДПРИЄМСТВА РАЙОНУ

Дата створення: 00:35 14.06.2017

Вчора, 13-го червня, учні 11-ї групи Степанецького відділення ДНЗ «Канівське ВПУ», які опановують професію «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів», відвідали з екскурсією НВФ «Урожай» та ТОВ СГП «Щире». 

«НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – ЦЕ ЯКІСНЕ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ТА ЗВЕДЕННЯ ОБ’ЄДНАНОГО БЮДЖЕТУ», - ГОЛОВА СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО

Дата створення: 00:37 12.06.2017

Понад місяць минуло з моменту виборів депутатів та голови Степанецької об'єднаної територіальної громади.  Відійшли на другий план передвиборчі баталії та образи, але градус політичної напруги довкола організації роботи ОТГ продовжує залишатися незмінно високим.   

ГОЛОВА СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ЗУСТРІВСЯ З БАТЬКАМИ УЧНІВ ШКОЛИ, ЯКУ ЗАКРИВАЮТЬ

Дата створення: 00:38 08.06.2017

Сьогодні голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко поспілкувався з батьками учнів Павлівської школи, яку планують розформувати уже з 1-го вересня.  

ДІЇ РАЙРАДИ ПРОВОКУЮТЬ СОЦІАЛЬНУ НАПРУГУ ТА ПРОТИСТОЯННЯ МІЖ РАЙОННОЮ ВЛАДОЮ І ОТГ, - ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО

Дата створення: 00:40 06.06.2017

Ухвалене нещодавно звернення районної ради до підприємств, які працюють на території Степанецької ОТГ, провокує соціальну напругу та свідчать про певне протистояння між районною владою та ОТГ.  

РАЙОННІ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ПРАТ «МИРОНІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ТА «УРОЖАЙ» ЗМІНИТИ РЕЄСТРАЦІЮ ВЛАСНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗІ СТЕПАНЕЦЬ НА ІНШІ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ РАЙОНУ

Дата створення: 00:41 02.06.2017

На останньому сесійному засіданні Канівської районної ради депутати підтримали звернення голови райради Сергія Геращенка до керівництва ПрАТ «Миронівської птахофабрики» та ТОВ «НВФ «Урожай» з проханням перереєструвати підприємства, які знаходяться у селі Степанці в інші села Канівського району, які не входять у Степанецьку ОТГ.

У ШКОЛАХ МІСТА ТА РАЙОНУ ПРОЛУНАВ «ОСТАННІЙ ДЗВОНИК» (ФОТО)

Дата створення: 00:43 01.06.2017

Нардеп, керівництво району, новообраний голова Степанецької ОТГ, міські і районні народні обранці долучилися до святкування «останнього дзвоника» у навчальних закладах Канівщини.  

У СКЛАДІ КАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З'ЯВИЛОСЬ ОДРАЗУ 4 НОВИХ ОБРАНЦІ

Дата створення: 00:47 31.05.2017

У зв’язку з обранням до складу Степанецької сільської ради окремих депутатів районного депутатського корпусу, у складі останнього відбулися зміни.  

У СТЕПАНЦЯХ ВИЗНАЧИЛИСЯ ІЗ СЕКРЕТАРЕМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЗАСТУПНИКАМИ ЯРЕМЕНКА

Дата створення: 00:48 24.05.2017

На вчорашньому сесійному засіданні депутатський корпус новоствореної Степанецької ОТГ проголосував за ряд кадрових рішень, серед яких посади секретаря сільської ради, заступників та керуючого справами Степанецької сільської ради.  

ЯРЕМЕНКО СКЛАВ ПРИСЯГУ ТА ЗАКЛИКАВ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ НАЛАШТОВУВАТИСЬ НА СЕРЙОЗНУ РОБОТУ

Дата створення: 00:50 17.05.2017

Депутати Степанецької об’єднаної територіальної громади зібралися на перше засідання, на якому голова склав присягу, а самим народним обранцям урочисто вручили посвідчення депутатів.