Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Постійні комісії Степанецької сільської ради.

 

а) Комісія з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики – в складі  чотирьох  осіб  :

 - голова комісії - Величко Ольга Іванівна, депутат від виборчого округу № 8;

- заступник голови – Святун Михайло Васильович, депутат від виборчого округу №3;

- секретар комісії – Зуб Тетяна Іванівна, депутат від виборчого округу № 4;

- член комісії – Савчук Сергій Якович, депутат від виборчого округу № 13.

 

б) Комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку – в складі п’яти осіб:

- голова комісії – Чугреєв Сергій Іванович, депутат від виборчого округу № 21;

- заступник голови – Арсеєнко Олександр Володимирович, депутат від виборчого округу № 18;

- секретар комісії – Костенко Марія Іванівна, депутат від виборчого округу № 7;

- член комісії – Дудка Наталія Іванівна,  депутат від виборчого округу № 14;

- член комісії – Житарєва Олена Борисівна, депутат від виборчого округу № 11.

 

в) Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення – в складі п’яти осіб:                                                

- голова комісії – Яременко Станіслав Іванович, депутат від виборчого округу №20;

- заступник голови – Трофимчук Леся Миколаївна,  депутат від виборчого округу №15;

- секретар комісії – Горова Валентина Миколаївна, депутат від виборчого округу № 12;

- член комісії – Костенко Тетяна Петрівна, депутат від виборчого округу № 5.

- член комісії – Пустовойт Юлія Вікторівна,депутат від виборчого округу № 17.

 

г) Комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, земельних відносин та охорони природи – в складі  семи осіб:

- голова комісії – Топалов Володимир Костянтинович, депутат від виборчого округу № 1;

- заступник голови – Коваль Ігор Ксенофонтович, депутат від виборчого округу №6;

- секретар комісії – Назаренко Віктор Анатолійович, депутат від виборчого округу №19.

- член комісії – Балинська Валентина Іванівна, депутат від виборчого округу № 10;

- член комісії – Бендерський Олександр Анатолійович, депутат від виборчого округу № 2; 

- член комісії – Крикун Олена Григорівна,  депутат від виборчого округу № 9;

- член комісії – Бабич Микола Васильович, депутат від виборчого округу № 22;