Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

Склад виконкому

 

УКРАЇНА

СТЕПАНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ        ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

   Друга сесія  VІІІ скликання

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я   № 2/9   

                                              Від 30 червня 2017 року                                                            село  Степанці

 

Про внесення змін до рішення Степанецької сільської ради  № 1-14 від 23.05.2017 р. «Про  утворення виконавчого комітету сільської ради та визначення його чисельності».

 

Відповідно статей 26, 51 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

                                               В И Р І Ш И Л А:

 1. Внести зміни до рішення  сільської ради № 1/14 від 23.05.2017 року «Про  утворення  виконавчого комітету сільської ради та визначення його чисельності».:

Пункт 1 викласти  в новій редакції:

Затвердити персональний склад виконавчого комітету  Степанецької сільської ради в складі 27 осіб, а саме:

1.   

Яременко Олександр Іванович

Степанецький сільський голова

2.   

Вовчинська Наталія Миколаївна

секретар сільської ради

3.   

 

керуючий справами сільської ради

4.   

Бусля Алла Василівна

в.о. старости Мартинівської сільської ради

5.   

Вощан Іван Васильович

в.о. старости Беркозівської сільської ради

6.   

Дука Леонід Миколайович

в.о. старости Павлівської сільської ради

7.   

Загородній Володимир Васильович

в.о. старости Копіюватської сільської ради

8.   

Савенко Оксана Михайлівна

в.о. старости Полствинської сільської ради

9.    

Савчук Ніна Іванівна

в.о. старости Попівської сільської ради

10.    

Святун Світлана Іванівна

в.о. старости Горобіївської сільської ради

11.    

Беняк Світлана Михайлівна

с. Мартинівка

12.    

Бойко Лідія Олексіївна

с. Полствин

13.    

Гавриленко Тетяна Анатоліївна

с. Лізки

14.    

Гайда Людмила Ігорівна

с-ще Степанецьке

15.    

Заїка Світлана Анатоліївна

с. Степанці

16.    

Кириленко Світлана Василівна

с. Павлівка

17.    

Крикун Олександр Васильович

с. Мартинівка

18.    

Левченко Наталія Григорівна

с. Новоукраїнка

19.    

Мікулін Андрій Павлович

с. Степанці

20.    

Москович  Ольга Борисівна

с. Малий Ржавець

21.    

Отзив Валентина Леонідівна

с. Попівка

22.    

Радомська Лариса Кузьмівна

с. Копіювата

23.    

Сайко Павло Михайлович

с. Буда Горобіївська

24.    

Стоколос Володимир Володимирович

с. Степанці

25.    

Тимошенко Людмила Петрівна

с. Дарівка

26.    

Чорноус Володимир Миколайович

с. Беркозівка

27.    

Шляма Микола Петрович

с. Горобіївка

  1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

       

Сільський голова:                                                                               О.І. Яременко