VІІ. Відстеження результативності регуляторних актів

19.06.2018 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного  акту «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області

19.06.2018 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного  акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

19.06.2018 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного  акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»