8 сесія VІІІ скликання

Про зміну назви Степанецької сільської ради Канівського району Черкаської області та її виконавчих органів.

Про затвердження положень виконавчих органів Степанецької ОТГ в новій редакції.

Про затвердження Програми  соціально-економічного розвитку  Степанецької ОТГ на 2018 рік.

Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення  окремих пільгових категорій  громадян на приміських  маршрутах загального користування автомобільним транспортом на території Степанецької ОТГ на 2018-2020 роки.

Про організацію харчування дітей  у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах  Степанецької сільської ОТГ.

Про затвердження Програми «Питна вода»

Про створення комунального закладу культури  «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Про внесення змін до Програми первинної медико-санітарної допомоги на 2017-2020 рік.

Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Степанецької сільської ради.

Про затвердження Програми розробки містобудівної  документації  Степанецької сільської ОТГ на 2018-2019 роки.

Про затвердження комплексної Програми підтримки Степанецької сільською об’єднаною територіальною громадою державної політики у сфері казначейського обслуговування  бюджетних коштів на 2018-2020 роки.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування  (оренди) для ведення городництва Семенова Раїсі Дмитрівні.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування  (оренди) для ведення городництва Миндзя Івану Арсенійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Толюпі Євгенії Дмитрівні

Про надання згоди на виділення земельної ділянки в приватну власність Чупилці Олексію Михайловичу.

Про надання згоди на виділення земельної ділянки в приватну власність Чупилці Людмилі Олексіївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Ткаченку Валерію Михайловичу.

Про внесення змін до договору оренди землі від 25.03.2014 року зареєстрованого за № 5147668.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність Житарєвій Олені Борисівні.

Про передачу майна в безоплатне користування Степанецькому сільському комунальному підприємству «Благоустрій».

Про затвердження Програми вуличного освітлення населених пунктів Степанецької ОТГ на 2018-2020 роки.

Про затвердження комплексної Програми охорони навколишнього середовища  на території Степанецької сільської ради на 2018-2020 роки.

Про затвердження Програми з благоустрою населених пунктів Степанецької ОТГ на 2018-2020 роки.

Про затвердження програми пожежної безпеки на території Степанецької ОТГ на 2018-2020 роки.Про внесення змін до рішення сільської ради від 30 червня 2017 року № 2/6 «Про сільський бюджет на 2017 рік» (об’єднання бюджетів).

Про надання відпустки сільському голові Яременку О.І.