Новини Степанецької Громади

Прийом громадян  Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду

Прийом громадян Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду

Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду України Черкаської області з метою максимального наближення послуг, що надаються органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян, 19 жовтня 2017 року розпочато роботу по обслуговуванню громадян в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді.

11:13 27.10.2017

День Українського козацтва та День захисника України

В суботу 14 жовтня в Беркозівському будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та День села Беркозівка, ці заходи були розділені на ІІ частини. На першу частину було запрошено 60  учасників АТО з усієї Степанецької громади, для яких було присвячене це свято.

13:06 17.10.2017

З днем Села

30 вересня  село Степанці святкувало день села. На святкування приїхали гості з усіх сіл Степанецької териториальної громади, деякі села привезли художні колективи для творчих привітань.

20:49 28.09.2017

Свято села в Мартинівці.

У селі Мартинівка, Степанецької oб’єднанoї теритoріальнoї грoмади відбулося свято села.

21:54 27.09.2017

Як Горобіївка відсвяткувала День Села.

У неділю, 24 вересня, о 15:00 годині, в Горобіївці та Буді Горобіївській  розпочалось головне свято Села з привітань. Горобівчани зустрічали гостей та  вітались один до одного піснями, віршами, добрими словами та короваєм.

20:40 27.09.2017

З Різдвом Пресвятої Богородиці

У Біблії йдеться, що архангел Гавриїл цього дня повідомив праведному подружжю радісну новину - що їхні молитви почув Господь і у них народиться Преблагословенна донька Марія

08:54 21.09.2017