Новини Степанецької Громади

Вітання ювілярки

У селі Павлівка живе симпатична,привітна бабуся,  колишня доярка,ветеран праці,жінка,яка має ордени - «Знак почета» та орден «Жовтневої революції» та багато інших нагород -це Ольга Яківна Слупська, яка 29 серпня відсвяткувала свій ювілей – 90-річчя із дня народження.

20:50 30.08.2017

День селища Степанецьке

26 серпня, в останню неділю місяця, селище Степанецьке, святкувало День Села. Таке святкування проводиться другий рік поспіль.

10:08 27.08.2017

КАНІВСЬКИЙ РАЙОН ЛІДИРУЄ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗБОРУ ЗЕРНОВОГО ВРОЖАЮ

За інформацією Управління агропромислового розвиту Черкаської ОДА., вже станом на 17 серпня виконано 100 % плану. Зокрема було обмолочено 268,8 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур. Лідируючі позиції посідають господарства: Канівського району – 46,2 ц/га, Христинівського району – 46,1 ц/га та Чорнобаївського району – 41,7 ц/га. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформаціюУправління агропромислового розвиту Черкаської ОДА.

00:00 23.08.2017

День села у Полствин, Малий Ржавець.

Привітальним словом свято розпочала в.о. старости Оксана Савенко. Продовжила свято концертна програма за участі дорослого та дитячого самодіяльного аматорського колективу "Росавчанка" Малоржавецького сільського клубу.

14:32 22.08.2017