Новини Степанецької Громади

27 березня відбулись змагання з міні-футболу серед учнів

27 березня на спортивному майданчику Степанецького ліцею відбулися змагання з міні-футболу серед учнів 2011 року народження та молодших. Команди продемонстрували свою майстерність, фізичну готовність і волю до перемоги, а кожен поєдинок запам’ятався захопливою та дружньою боротьбою.

12:31 28.03.2024

Триває збір коштів на автомобіль для підрозділу жителя села Беркозівка Павла Сала триває!

Наш земляк, житель села Беркозівка Павло Сало, служить в одному з підрозділів аеророзвідки. Місяць тому було оголошено збір на автомобіль для захисника та його побратимів. Ціль – 150 000 грн, але наразі зібрано лише близько 18 000. 🔗Посилання на банку (ціль у банці ще не змінено) https://send.monobank.ua/jar/8T71SA4pPe

09:01 27.03.2024