Новини Степанецької Громади

Допомога сиротам

На території Степанецької ОТГ проживає сім`я Кулініч, до складу якої входять бабуся та троє дітей, які являються круглими сиротами. Їхня покійна мама виховувала діток сама, так як була матір`ю-одиначкою. Та, нажаль, підняти своїх синів на ноги  їй не дала тяжка хвороба, яка і забрала її ще зовсім молодою, посиротивши дітей. Тяжкий тягар ліг на плечі, убитої горем бабусі, адже вона і сама являється інвалідом першої групи, проте від опіки над дітьми не відмовилась.

14:45 12.12.2017

Прийом громадян Канівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду у Мартинівському старостинському окрузі

Представник Канівського об’єднаного управління Пенсійного фондуУкраїни разом з заступником начальника Тамарою Володимирівною Лупиною, провели прийом громадян в Мартинівському старостинському окрузі.

10:20 08.12.2017

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

11:05 05.12.2017

А РЕМ не дуже й поспішає...

Жителі села Новоукраїнка та виконком Степанецької сільської ради направили лист № 206 від 18.10 2017 року до відділення Канівського РЕМу з проханням допомогти вирішити питання по проведенню аварійно-відновлювальних робіт повітряних ліній електропередач в даному селі, тому що опори, які тримають електричні дроти, знаходяться у дуже аварійному стані.

10:34 05.12.2017

с. Степанецьке забуяло зеленими насадженнями

Голова Канівської районної організації АПУ Бабич Микола Васильович, який є керівником СТОВ АК "Степанецьке", продовжує прекрасну традиціїю, яку ж сам і започаткував. За час його господарювання с. Степанецьке забуяло зеленими насадженнями, які були посаджені вздовж дороги.

17:36 02.12.2017