Новини Степанецької Громади

Вітаємо Бобир Марію Олексіївну

15 жовтня 1925р. народилася Бобир Марія Олексіївна жителька села Степанці,яка в цьому році відсвяткувала свій  92 день народження.

11:27 27.10.2017

Турбота про малозабезпечених громадян

Зінченко Марія Олександрівнажителька с.Копіювата  інвалід 1 групи звернулася за допомогою до Олександра  Івановича з такими питаннями: 1.Забезпечитидровами на зиму .  2.Надати грошову допомогу на операцію.

11:22 27.10.2017

Актуальна  проблема

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

11:19 27.10.2017

Естафета пам'яті

19 жовтня в с.Степанці пройшла естафета пам'яті «Пам'ять подвигу безсмертна», присвячена 73 річниці визволення Канівського району від фашистських загарбників.Її маршрут проліг до солдатських могил, обелісків та пам'ятників загиблим воїнам.

11:17 27.10.2017

Прийом громадян Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду

Канівським об’єднаним   управлінням Пенсійного фонду України Черкаської області з метою максимального наближення послуг, що надаються органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян, 19 жовтня 2017 року розпочато роботу по обслуговуванню громадян в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді.

11:13 27.10.2017

День Українського козацтва та День захисника України

В суботу 14 жовтня в Беркозівському будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та День села Беркозівка, ці заходи були розділені на ІІ частини. На першу частину було запрошено 60  учасників АТО з усієї Степанецької громади, для яких було присвячене це свято.

13:06 17.10.2017

З днем Села

30 вересня  село Степанці святкувало день села. На святкування приїхали гості з усіх сіл Степанецької териториальної громади, деякі села привезли художні колективи для творчих привітань.

20:49 28.09.2017

Свято села в Мартинівці.

У селі Мартинівка, Степанецької oб’єднанoї теритoріальнoї грoмади відбулося свято села.

21:54 27.09.2017