Новини Степанецької Громади

Дух свободи через покоління

29  січня в Степанецькій спеціалізованій школі провели радіо лінійку, присвячену пам’яті юнаків-героїв, замордованих під Крутами та вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.

15:37 29.01.2018

Творіть добро

Зима цього року видалася багатою на сніг та морози. Скрізь відчувається її владна рука, затрусила холодним сріблом і поля, і ліси, і діброви. Все навкруги казкове і гарне. Але ця краса не завжди приносить тільки задоволення. Для лісових мешканців зимова чарівність принесла в цьому році холод і голод, адже під глибоким снігом не так легко роздобути собі харчі. Але знайшлись не байдужі люди, які провели в цьому році добру акцію для братів наших менших, з мето залучити дітей до виготовлення годівничок для птахів. Діти Мартинівської школи дуже активно прийняли цю ідею та разом з учителями школи та своїми батьками змайстрували добротні годівнички для маленьких друзів. Це дуже корисне починання, адже ця акція виховує в наших дітях визнання відповідальності за слабших, прививає прекрасне почуття добра та чуйності. А це в наш час не так і маловажно. Адже добро і краса врятують світ...

11:55 29.01.2018

В Черкасах пройшло навчання старост ОТГ

В Україні реалізується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади, яка передбачає передачу більших повноважень і ресурсів територіальним громадам.  У системі місцевого самоврядування вперше запроваджений інститут старост, основна функція якого полягає у представництві та захисті інтересів сіл і селищ, що ввійшли до складу нових об’єднаних громад. За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ сьогодні в Україні вже сформовано 698 об’єднаних територіальних громад, із них – 26 в Черкаській області. Переваги децентралізації відчуває кожна громада, тому процес об’єднання триває і набирає обертів. В Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів вперше проведено навчання старост територіальних громад за програмою короткострокового тематичного семінару «Практичні аспекти професійної діяльності старост територіальних громад області».

14:27 25.01.2018

День Соборності України в Степанецькій ОТГ

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

16:05 22.01.2018